00:57
כיצד לעקוף את הצרכנים? תרחיש שירות אורח מסורתי

על הצריכה, אתה יכול לדבוק באסטרטגיות שונות. כמה בנות מעדיפות לשבת ליד השולחן עם לקוח אחד, אחרים עובדים על המספר. האפשרות השנייה היא קלה יותר, כמו הרבה זמן לשמור על האינטרס של האורח לעצמי - די קשה. בנוסף, ככל שהציבור ארוך יושב ליד השולחן, פחות המשקאות הוזמנו לה, וכל אורח חדש רואה בחובתה לטפל בחורה יפה. אתה יכול לשבת עם אדם אחד ולקבל ממנו קוקטייל אחד או להכיר שלושה אורחים ומכולם לשתות. ההטבה ברורה.

כדי לשלוט על הזמן המושקע על אורח אחד, זה שווה לפעול על התרחיש המתוכנן מראש וזה בבירור אחריו. שקול אילו שלבים כוללים את התקשורת הסטנדרטית של הצרכנים והלקוח.

שלב 1. חלומות תרגילים

למה גבר מגיע למועדון? לשנות את המצב, להירגע, לשתות ולשוחח עם יפהפיות. התשוקה האחרונה שלו היא רק מצידך. בחר את ה"קרבה "המתאימה ביותר מהקהל ומרגיש חופשי לשבת ליד השולחן.

כשהנערה באה לגבר להיפגש, בראשו מיד "אורות" הכתובת האדומה: "היא רוצה אותי!-. הפנטזיה שלו תתחיל לצייר סצינות מיטה נלהבות, והוא יהיה בשמים השביעי מאושר כי יופי כזה משך תשומת לב אליו, אם כי יש כל כך הרבה גברים מוצלחים ויפים מסביב.

שלב 2. הערצה על ידי הלקוח

לפני שואל את המשקה, אתה צריך להכין את הקרקע עבור זה. כאן אתה צריך לפעול במצב ולצפות איזה אורח נתפס. כל סוג צריך גישה מיוחדת: כמה אנשים צריכים רק להקשיב ותמיכה, אחרים צריכים שיחה תוססת ועליזה, השלישי נמס מחמישויות ואהבה כאשר הילדה מעריצה, הרביעי צריך לפלרטט ורמזים מיניים. באופן כללי, לפעול על המצב.

הצרכנים צריכים להיות טובים להתמודד עם גברים ולקבוע עם ללכת, אשר לפניהם סוג ומה האורח רוצה כרגע. זה בהחלט יהיה לבוא עם ניסיון. עם זאת, אם אתה לא יודע מה לעשות, רק להעריץ את הלקוח ולעשות מחמאות. זה עובד אפילו עם הברוטלים החמורים ביותר. להיות חברותי, לשאול שאלות. תן לו לראות מה מעניין אותך. זה בהחלט יהיה אבקה.

שלב 3. סדר משקאות

הגיע הזמן לעבור את הדבר החשוב ביותר - סדר המשקאות. לעשות את הכרחי לאחר האורח "מוכן". לפי נקודה זו אתה חייב לפחות 10 דקות חמוד. נסו לקסום אותו עם כל הנוף שלך כדי להראות שאתה מוכן לבלות את כל הערב איתו ואפילו אחרי הולך לו (למרות שזה לא כל כך). האורח צריך להיות ההרגשה שהוא בהכרח מחכה שהמשך המשך, אז הוא יהיה הרבה יותר מוכן להוציא כסף.

אם במהלך השיחה הלקוח לא הציע קוקטייל, ואז הוא עומד לרמוז עליו. אין צורך לפחד לעשות זאת. אתה בעבודה, ולא רק בא לנוח. המשימה שלך לקבל קוקטייל מכל אורח, ולכן לא לפחד לשאול. אם סירבת, ואז מיד ללכת ולא עוד לבזבז זמן. כמובן, ללא שערורייה, אבל חמוד ובנימוס. הצרכן לא יכול להרשות לעצמו את השעון לשבת עם אורח אחד, שבו היא לא סדר כלום, אז זה יישאר בלי להרוויח.

שלב 4. סיפור נוגע

אתה לא יכול לעזוב מיד לאחר הלקוח הורה למשקה. צריך לתת לו "מחווה של כבוד" לנדיבות מתבטאת. בדרך כלל, האורח נחשף לשלב זה ומתחיל לחלוק משהו אישי. במקרה של צרכניים בשלב זה פשוט: הנהון הראש שלך, להקשיב ולגם את הקוקטייל. אם הדיבור הוא הידוק, אתה יכול לרמוז את האביר, אשר יהיה נחמד להזמין משקה. אם הוא מסכים, אפשר לתת לו יותר זמן אם הוא מסרב, זה צריך להיות מיד עבר לשלב הסופי. נערות ליווי בקריות

בשלב זה, אתה יכול לקדם את האורחים על קצה. יש 2 אפשרויות: או לפלרטט פרנק, או סיפור דומע על חיים קשים ושכר חנית, אמא חולה וניכוי מהאוניברסיטה. התסריט צריך לבחור בהתאם לסוג האדם.

שלב 5. ודא באנגלית

כאשר אתה מבין כי יותר מן האורח לא למשוך שום דבר, זה שווה לעבור אחר "הקרבה". כדי לעשות זאת, אתה רק צריך "להיעלם". אתה מבקש דקה בשירותים ולא לחזור עוד. אם אתה מצטלבים במסדרון שוב, אתה יכול להימלט במהירות להגיד שאתה עומד לחזור. אדם חכם יבין ונשאר בעצב לשבת ליד השולחן בעוד הצרכנים האחרים לא יתאים לו, אז הוא יצטרך להיות עצוב.

זוהי תוכנית פשוטה בשלבים יעזור לך לשלוט על זרימת העבודה ולא לעמוד עם האורחים.

Просмотров: 49 | Добавил: tammara1qfbo | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar