05:20
כללי תאורה עבור מודל Webcam

מודל WebCam עבודה לא תמיד נעשה במהלך היום. לעתים קרובות, בנות לעבוד בלילה. לקבלת תמונה יפה, לא עושה בלי מקור אור נוסף. אתרים רבים אפילו יש כלל לאיכות של דיפוזיה. אם תבנית Webcam נראית גרועה או שהתמונה מפוזרת בפיקסלים, הפרופיל יכול לחסום.

כיצד להגדיר תאורה עבור מצלמת אינטרנט מצלמת אינטרנט?

כל מפעיל או צלם יגיד כי הרבה אור לא קורה. לא צריך לקנות ציוד מקצועי? כמובן, זוהי האפשרות האידיאלית אם הוא מתוכנן לעבוד באתר האינטרנט של מצלמת האינטרנט. אבל מודלים טירונים לא תמיד יש קרן עבור רכישות אלה.

אתה תמיד יכול להגדיר את האור בעצמך, יש רשימה קטנה של גופי תאורה. תבניות מצלמות אינטרנט שילמו ביותר לחלוק את הניסיון שלהם ביצירת תאורה מתאימה במסגרת:

 • מנורות Luminescent - אפשרות זולה כדי ליצור את האור הטבעי ביותר. מחיר של 350 רובל התקנים תאורה. אתה יכול לבחור מנורה של גדלים שונים וצורות.
 • אתה לא יכול לשים מקור אור נוסף מאחורי הגב שלך. אפשרות זו תתמקד צללית, אבל הפנים יסתתרו. זה בלתי אפשרי לשקול את המראה של הנערה מעכב את הצופה. סביר להניח, אדם יבוא מתוך השידור, אם אתה לא יכול להעריך בעומק את היופי של בן שיח.
 • אם אתה שולח את המנורה לצופה, זה לא יראה שום דבר מלבד צללית מטושטשת נקבה. אור כזה יהיה לעצבן ולסנוור.
 • ירוק, אדום וכחול מנורות נראה מעניין רק תקשורת אמיתית. במהלך הפגישה הווירטואלית, עדיף לא לכלול מקורות צבע כאלה. עיוות צבע העור יכול לגרום לגירוי לחבר. כמובן, אם הדיפוזיה מדגימה אישה על הסרט "אווטר", המנורה הכחולה יהיה מתאים. עם האתר הרגיל, עדיף לבחור מקור אור צהוב או לבן.
 • התמונה תהפוך יותר allumous אם אתה משתמש בשני מקורות אור. שים את המכשיר רק מצד אחד, המודל לחלוטין מחשיך חצי הפנים. מתברר כי הצופה רק רואה את בן שיחו חלקית.
 • השתמש באור הצג לא יכול. במהלך מופע כזה, אי אפשר לחזור למרחקים ארוכים. גברים אוהבים עיניים ומעדיפים לראות בחורה לגמרי.
 • האור להלן הוא פניו של המודל לא מושך. הצללים הגסים על הפנים דחפו לאחור ומפגינים פגמים.
 • איך למשוך יום... כללי הצריכה

  הסטטיסטיקה מציינת כי תאורה באיכות ירודה דוחפת 95% של משתמשים במצלמות אינטרנט. אבל החלק המואר שבו המודל נראה בבירור אוסף ענק. נערות ליווי בהרצליה

  המנורה הומונית נחוצה?

  במיוחד זה כלי עבור בלוגרים שעומדים בפורמט דיוקן. מנורת הטבעת היא גרסה ניידת של תאורה סטודיו. באמצעות מכשיר כזה, אתה יכול להצביע כדי להדגיש את הטבלה, את אזור העבודה. אבל כדי למלא את האור של כל שטח של ציוד זה לא יספיק.

  הגרסה חובבים של הירי לא לפספס אתרי אינטרנט רבים. אם זה לא ניתן לקנות ציוד תאורה באיכות גבוהה, אתה חייב לירות במהלך היום. מקור אור טבעי להגיע מהחלון.

  אבל זה לא תמיד יהיה אפשרי לשדר את אחר הצהריים. לכן, 2 מנורות אור קבוע יצטרכו לקנות. על ציוד זה, עליך להקצות 5000 רובל. בדרך כלל, כסף זה גלישה במודל ב 2-3 ימים. תמונה באיכות גבוהה תמיד מושך חברים.

  ישנם אתרים שבהם מנהלים בודקים את הציוד של מודלים של מצלמת רשת בעתיד בעת ההרשמה. אם איכות התמונה היא 3, כנראה הם יסרבו. כתוצאה מכך, על תאורה במסגרת אתה צריך לחשוב מיד לאחר התקנת האינטרנט פס רחב.

  Просмотров: 369 | Добавил: tammara1qfbo | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar